Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti is észrevették már, hogy a...

Ti is észrevették már, hogy a legtöbb fórumon, vagy hasonlón leszólják azokat akik "drága" (FSP Hexánál többe kerülő) tápegységet ajánlanak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2012. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem észre, mert az olyan fórumokat ahol olyan rendkívül értelmes és hozzáértő emberek vannak, messziről kerülöm.

Jó a Hexa az igaz, de egy csúcskategóriás gépbe nem tenném be ha belefér az árba jobb is.

2012. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

konkrétumot irhatál voln


nem hiszem hogy ez igy igaz lene ahogy kédésben irod illetve az még valószinüleg azt sem tudja mi az a táp (és itt konkrétan csak arra gondolok ténleg hogy mi is az nem részletekre)

2012. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mivel nem csak itt írogatok, van is erre egy példám. Régebben egy másik fórumszerűségen volt kb ugyan ez, csak a másik sláger szériával(Chieftec CTG), én meg kíváncsiságból rápróbáltam mi lesz ha ajánlok egy enermaxot. Persze nem lehetett drága, így egy "olcsó" naxnot(a "sima" naxnból). Persze akinek ajánlottam írtam üzibe, hogy meg ne vegye meg azt is, hogy mit vegyen, az enermaxot kíváncsiságból írtam ki. Erre olyanokat kaptam a fejemhez, hogy minek ilyen drága tápot ajánlani, meg oké, hogy nagyon jó minőség, de minek. Persze az adott táp drága sem volt, meg minőségi se, de jó volt nézni a sok idiótát :)


Amúgy ha annyira drága tápokat akarsz ajánlani, akkor PH! milyen tápot topik.


"az olyan fórumokat ahol olyan rendkívül értelmes és hozzáértő emberek vannak, messziről kerülöm."

Hát GYK se sokkal különb néha :P

2012. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teszem hozzá, hogy az ilyen fórumokat jobb tényleg kerülni, én is már PH!-ra meg ide szorítkozom, meg néha gépigény.hu-ra mikor jön valami a táptopikba(hogy ott is legyen értelmes hsz).
2012. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hát GYK se sokkal különb néha :P"

Ki is akaszt néha rendesen :D


Ez meg:

"Persze az adott táp drága sem volt, meg minőségi se" :Đ

2012. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit fogok én még ezért kapni üzibe egy-két enermax fantól :D
2012. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hát GYK se sokkal különb néha :P"

Ki is akaszt néha rendesen :D "

Most meg PH! miylen tápot topikba gyülekeznek az iq huszárok, egyik gyerek folyton azt állítja, hogy a CTG-450 kábelei is nagyon hosszúak, de legalábbis a hexánénál tuti hosszabbak. Már írtam ne, de leszarja tovább szajkózza. Másik HKC-s ajánlgató kolléga is osztja az észt. -.-

2012. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!