Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Abit is7-es alaplap probléma?

Lacca17 kérdése:

Abit is7-es alaplap probléma?

Figyelt kérdés
Vettem egy Abit is7-es alaplapot és az vele a gondom, hogy mikor elindíom LED-ek közül az eggyik pirosan világit a lapon és nem akar képet adni. Ez hiba, de milyen?

2012. okt. 18. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A hiba ott van/volt, hogy megvetted. Rádsóztak egy olyan alaplapot, aminek 4 éve megszűnt a gyártója és a támogatás is vagy két éve.

A piros LED talán azt jelzi, hogy kap áramot.

2012. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Potosan tudom,hogy megszűnt a gyártó. Csak 2 LED van amiből az eggyik áramot jelez az zölden világít. De mikor bekapcsolom felgyullad egy másik is aminek ugyan úgy zölden kéne égnie a piros helyett.
2012. okt. 18. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol olvastad, hogy zöldnek kellene lennie? A manuál szerint világít, ha bekapcsolod. Színeket nem említ a kézikönyv.
2012. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak gondolom, hogy zöldnek kell lennie, vagy nem is kéne pirosan világítania. Mert van 1 szerver gépem és az is csak akkor hajlandó menni, ha minden lámpája zölden világít.
2012. okt. 20. 12:56
 5/5 anonim válasza:
Nekem van egy régi P3-as gépem és ott is pirosan világít a led az alaplapon. Hibátlanul üzemel.
2012. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!