Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az mitől lehet, hogy a process...

Talman kérdése:

Az mitől lehet, hogy a processzor alapállapotban is 50-60%-on működik, de ha elkezdek internetezni ez felugrik akár 90-100%-ra is?!

Figyelt kérdés
A gép specifikációja nem indokolná ezt. Processzor: Intel Core 2 duo E7400 2,8Ghz, 4gb RAM. Ja és ma telepítettem újra a windowst és nincsenek láthatóan alkalmazások, amelyek ennyire tudnák húzni. Egyedül egy vírusírtó fut. Fontos lenne, mert nem netezni használom alapvetően, hanem dolgozni, képfeldolgozásra.
2012. okt. 19. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Feladatkezelőben megnézted mi eszi a procit?
2012. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, és ez a rossz, mert alapállapotban összesen 7-8 folyamat fut, amelyeknél a feladatkezelő sokszor 0 processzorhasználatot ír, viszont alul állandóan 70-80 között ugrál. Ha megnyitom a chrome-ot, akkor az látszik, hogy a feladatkezelőben 4-5x szerepel a chrome.
2012. okt. 19. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne mfut a háttérben pl időzített víruskeresés, vagy nem vírusos a gép? Tudom hogy újratelepítetted, de másik partícióról visszamászhatott ha előtte is az volt.

Valami biztos hogy fut a háttérben, nekem is E7400 van, és most netezés közben pár százalékon ugrál.

2012. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fut semmi...Tudom, hogy olyannak kellene lennie, de már jó ideje szenvedek vele. Két merevlemez van benne, de egyik vírusirtó sem mutat semmit sem. A másikat pedig nem formázhatom, mert azon van az összes adatom. Vagy erre van valamilyen módszer? A fájlok másolásával valószínűleg a vírusok is másolódnának, nem?
2012. okt. 19. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!