Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az usb a...

Miért nem működik az usb a gépemen? (XP SP3)

Figyelt kérdés
Korábban ment rendesen, azonban nemrég újratelepítettem a gépem, mert már kezdett belassulni. Op rendszer telepítés után még minden oké volt, utána feltettem az alaplapi drivert és utána nem működött az egerem, nem érzékeli az mp3-at és a nyomtatót sem. Ja és eredetileg sp2-es windowst tettem fel, utólag tettem fel az sp3-at, de ez sem oldotta meg a problémát. G31 mATX alaplapom van. ötletek?

2012. okt. 19. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A megoldás sajnos nincs a kezemben, viszont nekem is, mind a két gépemen megszűnt létezni az előlapi USB-portok tömkelege, mióta XP/SP3-at használok............rejtély :-(
2012. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nekem a hátsók se működnek... :(
2012. okt. 20. 11:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva. Az eszközkezelőben a sárga felkiáltójeles cuccokat törölni kell, aztán jobb klikk az usb eszközre, hardverváltozások keresése és kész is:)
2012. okt. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!