Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Frissítés után elromlott az...

Frissítés után elromlott az alaplapi internetvezérlő? (hosszú)

Figyelt kérdés

Üdv!


Tegnap előtt frissítettem az egész gépet (Win 7) a többi hardver nem lényeges. Csak a frissítés után a gép bejelentette hogy baj van a hálózati adapterrel, és szerintem a frissítés és a hiba között van összefüggés. Na most én szerettem volna visszaállítani a gépet, erre külön ütemeztem 2 naponta a visszaállítást egy külön partícióra ami 160Gb -os. De viszont eltűnt a biztonsági mentés ami körülbelül 84Gb volt, és most maradt 3,39Gb -os "semmi" a merevlemezen, nem tudom formázni mert a rendszer használja, de ez nem igaz, mivel az egy teljesen külön partíció. Nem rejtett fájlok vannak rajta hanem valami G:\\pagefile.sys amit csak a Samart Security 5 lát, amikor le ellenőrzöm vírusra.


Nem szeretném újra rakni a gépet mivel én még régebben vettem a Windows 7 -et és ahogy újratelepítem 241 frissítést kell telepíteni, ami mellett ott kell hogy legyek, hogy Tovább illetve más gombokra nyomjak, és újraindítást is igényel többször is ezen folyamat alatt. 4 hónapja raktam újra és 5 napba telt, mivel volt kompatibilitási hiba is, számos kék halál és egyéb.


Mit tudok tenni? Hogy állítsam vissza ha nem lehet? Vagy elfelejthetem a hosszú hétvégét és kezdhetem elölről?


Köszönöm szépen előre is!!


Üdvözletem!



2012. okt. 20. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt nekiesnél bármivel is a gépnek, keríts valami live cd-t (pl ubuntu), bootolj be róla, és nézd meg, mit lát az: fájlok, hálózat, minden, ami winfos alatt hibádzik. Csak az én véleményem, de 2 naponta kicsit paranoid visszaállítani, nem? o.O Ha ubuntu alatt nincs gond, akkor lehet próbálkozni visszaállítással, a fájlok visszaszerzésére vannak megfelelő programok, és akár még működhet is ez, de a leírás alapján éppen elég sebből vérzik a rendszer, hogy teljes újrapartícionálással (értsd: minden) a nulláról neki kelljen vágni, ha valami normálisan működő cuccost akarsz.

btw: a lapozófájlnak csak szerintem nem ott kellene lennie?? o.O

2012. okt. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Helló! Kipróbáltam az ubuntut mivel jól hangzott :) Na most ugyan ez a probléma fenn áll ott is, hogy nem csatlakozik, mert hibát ír ki. De viszont annyi előrehaladás történt, hogy elővettem a régi BEFW11S4 routeremet, és arról működik az internet, de mégis hogyan, ha így is ugyan oda kell bedugnom? Visszabootoltam win7 -tel és ezzel a módszerrel már ott is jó. Csak az a probléma, hogy én DIGI -től a legmagasabbat fizetem és [link] ez az eredmény, holott 80Mb/s -nek kéne lenni (tudom és tisztában is vagyok azzal hogy nem az a letöltési sebesség hanem egy töredéke, de még a töredéke is "100x" gyorsabb mint így)És 8mp -et kell várni míg elKEZD betölteni az oldal. Mivel már öreg a router az is okozhatja, vagy az hogy erről nincs mit beszélni, tényleg elromlott az alaplapi vezérlő. Csak úgy hopp ahogy 4 napja lejárt a garancia... Na majd hopp meglessük mi romlik el rajta. Szemét egy világban élünk. A nagymamámnak a közel 45 éves Orosz hűtője működik manapság meg minden a garancia lejártáig tart. (elég mérges vagyok)
2012. okt. 20. 11:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma Windows 8 -cal!!!
2012. okt. 28. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!