Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Feltelepítettem az Xbox...

Feltelepítettem az Xbox 360-as controlleremet a laptopomra kétféle drivert is telepítettem, hogy tudok a driverek között váltani?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
minek 2 driver?
2012. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert előbb feltelepítettem a hivatalosat és arra lőttem be a controllert, de utána szóltak, hogy van egy jobb driver, ami régebbi játékokat is visz. Fel is telepítettem azt is, de nem tudom, hogy kell váltani a kettő között. :(
2012. okt. 20. 13:25
 3/4 helixmen válasza:
mi a neve a 2 drivernek?
2012. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nos én is vettem egy Xbox 360-as controllert a PC-mhez,nekem is 2 drivert telepített,az egyik a vevőjé/mert wireles az enyém/,a másik pedig a Controlleré..

Ha teneked is így van meg tudod nézni csak kapcsold be a kontrollert miközbe be van szúrva a vevő,és menj a vezérlőpultba->eszközök és nyomtatók megtekintése->és ott lesz igy->

[link]

vagy ha nem nyissa meg:

[link]

ez konkrétan az én gépem...

2013. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!