Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Asrock 960GM -GS 3 FX...

Az Asrock 960GM -GS 3 FX alaplapnak hány megabájtos az integrált videókártyája?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyi, ezen nincs side port memória a kártyának külön fenntartva.

512MB-ot használhatsz maximum a rendszermemóriából, más információt nem látok.

2012. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyengébb játékokon játszhatok vele napi 1-2 órát(gta san andreas, nfs most wanted, gta vice city stb...) 1024-en? Nem fog tőle bedögleni?
2012. okt. 20. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát játékra szerintem valami APU-t kéne nézned, még a legkisebbeknek is erősebb az IGP-je mint ami ezen a lapon van.
2012. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bedögleni nem fog, azért van rajta hogy használd, inkább az a kérdés hogy megfelelő teljesitményt nyújt e ezekhez a játékokhoz.

Miért épp ez a lap, tönkrement az elözö lapod?

2012. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen. Öszetörtem mert olyan sok gond volt vele, hogy már nem bírtam idegileg (egy ősrégi celeron gép volt). Veszek egy teljesen új konfigot. Ezt az alaplapot azért választottam, mert olcsó. Nem maradok az integrált vga-val majd veszek bele egy normálisat. :)


Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2012. okt. 20. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!