Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem nehezen akar...

A számítógépem nehezen akar bekapcsolni, van hogysokszor kell egymás után áram alá helyeznem, hogy elinduljon gombnyomásra. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Ezelőtt volt egy videókártya, ami kinyírta a 400 wattos dana tápom és egy memóriát. Aztán a egy memória és videókártya ki, meg tápcsere és ment. De most előjött, hogy gombnyomásra nem kar bekapcsolni, majd többszöri táp ki-be kapcsolás és beindul, amúgy így már megy rendesen. Mi a baj? Alaplap? Vagy valami más?

2012. okt. 20. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érintkezni nem tud rendesen. Milyen egyébként a mostani táp? Márka-típus-teljesítmény?
2012. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy xilence 500W tápmom van, 1,5 GB RAM, egy 1GB-os merevlemez, proci és alaplap van a gépben, ennyit kell elbírnia, használtam vettem. Amikor betettem, ment, minden jó volt, aztán a videókártya elkezdett csíkozni (8800 gts) majd kivettem, aztán integrált vidikártya, ment rendesen, majd kb. 2 hét múlva kezdett ez a jelenség előjönni. De ha viszont be van kapcsolva, egy fél napot is elmegy! Nem kapcsol ki csak úgy, csak a bekapcsolás nehézkes. Mint amikor egy lemerült aksival megtolunk egy kocsit, kell egy kicsit próbálkozni, hogy elinduljon. Most szereljek a gépre egy kurblit? :-D De komolyan, mi a gond?
2012. okt. 21. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt kérdezz rá: www.pcworld segélyvonal.hu
2012. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, pedig ez a táp nagyon gyanús...
2012. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!