Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez a konfig játékra (CoD:...

Jó ez a konfig játékra (CoD: MW 2-3, Total War, Diablo 3)?

Figyelt kérdés

[link]


És megmondaná egyúttal valaki, hogy mi a különbség a SATA 2 és a SATA 3 csatlakozó között.


2012. okt. 21. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanez a konfigom, csak nekem Sapphire a videókártya és kicsit jobb a gépház , viszont nincs benne HDD, elég nekem a régi ATA-s 250GB-os ami a régi gépembe van ! :DD 90ezer a végösszeg és szerintem jobb :D
2012. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen videó kártyát én is nézegettem ennek, hogy jó lesz-e, de mindenhol csak jót hallok felőle. Csak azt nem tudom, hogy a merevlemeznél számít-e az, hogy SATA 2 vagy SATA 3
2012. okt. 21. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz a gép. A sata 2 és a sata 3 között csak sebességbeli különbség van ( 3Gb/sec vs 6Gb/ sec ). A hdd-k úgyse tudják kihasználni a sata 3-mat sebességben. Oda-vissza kompatibilis egymással. (pl sata 1-es lapba is beledughatsz sata3-as ssd-t )
2012. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a játékokat, amit írtál, vinni fogja maxon ez a gép. (tán még fullhd-ban is de hd-ban biztos)
2012. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Full HD??? :) Én meg azt hittem, max 1024 x 768 lehet a legmagasabb fölbontás. Na ennek örülök.
2012. okt. 21. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!