Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Aki PC-ről laptopra váltott:...

Aki PC-ről laptopra váltott: Érdemes volt?

Figyelt kérdés
Megérte váltani?
2009. aug. 8. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Persze.A laptop jobb,ez a jövő ,ez a trendi.Az asztali gép a múlt az ma már ciki.Ezen megszoktak ütközni,de ez akkor is igaz,bármennyire is rossz hallani asztaligép fanoknak.Csak picit gondolj bele : Ha képcsöves tévéről LCD-sre váltasz,és valaki megkérdezné,érdemes volt ?
2009. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Havernak nem, nekem meg asztali (de kicsi) gépem van. Három hónapig szervíz, nehézkes az alkatrész csere stb. Asztalin azt cserélsz, amit akarsz, laptopot viheted a szervizbe.
2009. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na persze, ez a sznob trendiség a fontos! Komolyabb asztali gép 120 ezerből már kijön, komolyabb, nem két évre gyártott laptop 2-300 ezer ft. Gagyi persze van dögivel, aztán csodálkozhatsz, hogy nem indul, be se tudod kapcsolni, vagy eleve akadozik.
2009. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van,és PC párti vagyok inkább.Trendiség ide vagy oda..
2009. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
No azért az nem ugyanaz, mint képcsöves TV-ről LCD-re váltani. 51cm képátlójú TV-től naná, hogy jobb egy nagyképernyős fullHD-s LCD. Egy 22 colos LCD monitor helyett a laptop 15 colos monitorát nézni, hát köszönöm, de nem kérek belőle. Laptopot kizárólag a mobilitás miatt érdemes venni, otthoni használatra az asztali gép sokkal jobb ár/érték arányban van. Na és miért lenne ciki az asztali gép? Otthoni használatra PC-ről laptopra váltani az inkább olyan, mint Mercedesről Smartra váltani.
2009. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
OFF:A Smart egy Mercedes te állat!:D
2009. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pics*ba, lemaradt, hogy C-osztályú Mercedesről... :S
2009. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem :D!
2009. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!