Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy AMD Phenom II. x4...

Van egy AMD Phenom II. x4 9650 típusú processzorom AM2+ foglalatú. Tudtok hozzá alaplapot?

Figyelt kérdés
Nem találok hozzá alaplapot, sajnos az enyém elromlott. Tudnátok ajánlani párat? Már szinte mindenhol bejártam az interneten de nem igazán van. Óriási segítség lenne ha tudnátok linkelni vásárolható alaplapot!

2012. okt. 21. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt már végignéztem :(
2012. okt. 21. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
És?Nem jók,vagy mi a baj? :)
2012. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-et találtam. Ha nincs oda írva hogy phenomot támogat, attól még támogatja ha a foglalat megegyezik?
2012. okt. 21. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem,nem mindíg így van.Ezt a gyártó oldalán meg kell nézni a processzortámogatási listán,mert a webshopos oldalakra vagy ki van írva normálisan,vagy nem. :)
2012. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, hogy mondod ezt az egyet nem néztem meg, de most megnéztem és támogatja. Köszi a segítséget! :D Sokat segítettél!
2012. okt. 21. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
[link] pl
2012. dec. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!