Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi netbookok küzül...

Az alábbi netbookok küzül melyik a legjobb ezekre a célokra?

Figyelt kérdés

Dell Inspiron 1018


Acer AO722-C62


Acer AO725-C6


Milyen játékok futnak el rajtuk? pl GTA SA, WoW, ilyesmik elfutnak valamelyiken? Melyik a legjobb vétel szerintetek?(játékra+netezésre)



2012. okt. 22. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

hallottam már, hogy valaki notebookot vesz azért mert játszani akar, és még is mobil, de netbookot?


ezeket nem játékra tervezték, hanem böngészésre, email irogatásra, és uzleti célokra.


nem lehet valami nagy élmény egy 11"-os monitorony nyomulni (még akkor sem ha nem szaggat a játék)


véletlenul se vegyél ilyet játékra :D


ha játszani akarsz, de csak netbookot akarsz, akkor szánj rá 300 ezer forintot, és azon már játszhatsz

2012. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ajánlani tudom ezt netbook helyett, ha a mobilitás és a gyorsaság a fontos:


Google Nexus 7 16GB


A legjobb tablet, ár érték arányban, nem lagol picit sem, gyors, szép, király, okos, annyi videot meg leírást néztem-olvastam, hogy muszáj vennem egyet majd valamikor.


Király játékok is vannak rá, persze a teljes verzio nem ingyenes. Ezen ugye android fut, és én biztos, hogy ezt venném meg, bármelyik netbook, és iPad helyett :)


keress rola videokat ha tudsz angolul, vagy olvass utána, nézelődj, nagyon király kis tablet.


nem szeretem a windowst mert millio olyan dolog fut rajta ami pl nekem marhára nem kell, de ha kikapcsolom akkor 100% hogy valami nem fog rendesen menni.


amikor elromlott a laptopom, vettem egy xbox 360 slimet. (40ezer ft volt újonan)


Az egy tökéletes játék gép! Nem fut rajta semmi az ég világon, csak az ami a játékhoz kell, és vége.


ezeket a videokat nézve, hasonlo érzés fogott el. gyors optimális nincs lag, nem kell várni mig bekapcsol, és mobil.

játék, net, zene, hd video, bármi..


nagyon király gép lehet, csak aki a billentyűzethez van szokva annak fura lehet így irogatni.

2012. okt. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudni kell a játékok minimális gépigényét.


Ha a 3 -ból kell választani akkor notebookban az amd volt az ügyesebb, viszont gépgyártóban a dell -t választanám.

Úgy tudom azóta a többiek is utolérték az amd -t.

2012. okt. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudná még valaki valami tanácsöt adni? Tehát mx 100ig kéne vmi jóféle net/note book.
2012. okt. 25. 20:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Melyik a legjobb a 3közül?
2012. okt. 27. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Pentium Dual Core alapú Acer Aspire One 756-t válassz ebben a kategóriában. Játékra ez sem alkalmas, de nem atomos szemét ill., 11.6" és normális felbontású. Természetesen netbook ez is, a netbookok összes előnyével, s hátrányával.

Pl. [link]

2012. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BM-Striker ***** válasza:

Egy a te cáljidra arármelyik Brazos-os, Llano-s Trinty-s, Sandy Brdige, Ivy Brigde-s gép elég.


Szóval Egy Peintumos/Celronos pl ezek:

[link]

jobb cpu-ban , viszont jóval gyengébb gpu-ban


Mint pl ezek

[link]


Az általam íratottak közök még az 13"-os Asus a legjobb játékra.

2012. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!