Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitoromon ma elkékült a...

A monitoromon ma elkékült a kép, mi a probléma?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki mintha egy félig átlátszó kék fólia lenne fölötte. A monitor kábeleit megmozgattam, a videokártyánál megigazítottam, és párszor megütöttem a monitort, javítási céllal (kalapács nem volt kéznél) Próbáltam a laptopomról kirakni a képet ott is ugyanezt csinálja. A monitorom: LG Flatron F700B. Valakinek volt már hasonló gondja? Ha igen, mi rá a megoldás? Merre érdemes elindulnom?

2012. okt. 23. 08:22
 1/6 A kérdező kommentje:
A vga kábel be van építve a monitorba tehát cserélni nem tudom.
2012. okt. 23. 08:30
 2/6 A kérdező kommentje:
A catalyst control centerben az asztal színbeállításoknál és próbáltam javítani, de a piros csatornát akárhogy mozgatom semmit nem reagál ellenben a kékkel és a zölddel amit ha húzogatok akkor nagymértékben megváltozik a kép.
2012. okt. 23. 08:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Most néztem a BIOS-ban a dolgokat és a kék az kék marad, de a piros szín az fekete :) Elszökött a piros szín a monitoromból?
2012. okt. 23. 08:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Némelyik monitor előlapján, ahol a beállítógombok vannak van reset lehetőség. Vagy a hátsó részén.
2012. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csináltam olyan resetet de semmi csak max kicsit nagyobb lett a képernyő de ugyanaz :(:(
2012. okt. 23. 09:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos tönkrement a masina. Sorry.
2012. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!