Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell leszedni a billent...

Hogyan kell leszedni a billentyűket?

Figyelt kérdés
Dell laptopom billentyűzete alól egy komlett vasárnapi ebédet ki lehet hozni, de nem merem leszedni a billentyűket. Hogy álljak hozzá?
2012. okt. 24. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok butaságot mondani, mert én csak a sima asztali billentyűzetet szedtem szét, de ott erőből felfelé kell feszíteni egyenként két oldalról két lapos pl. csavarhúzóval, és leugranak a billentyűk. Persze azért csak óvatosan, nehogy elrepedjenek. És előtte le kell rajzolni, melyik hol volt. A shift, enter és space is macerás visszatenni a fémtengelyek miatt, de nem lehetetlen. Egy csipesz nekem sokat segített a visszarakásuknál. Türelem kell hozzá, nem szabad elkapkodni. :)
2012. okt. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Találtam egy videót:

http://www.youtube.com/watch?v=qXP1_WjtBP0

(Első voltam.)

2012. okt. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbáltam a Ctrl-t, abból úgyis 2 van, talán jó lesz. Csak nagyon hangos.
2012. okt. 24. 01:09
 4/10 algopirin ***** válasza:

Az egész klavit ki lehet venni egyben, többnyire a billentyűk szélén vannak kicsi "biztosító pöckök", nem túl hozzáférhető és nem egyszerű mindet egyszerre benyomni általában célszerszám kell hozzá viszont ha sikerül egy lehúzható csatlakozóval lesz valosznü az alaplaphoz kötve, ha ez így sikerül már egyszerűbb a gombokat is lefeszegetni.

Viszont simán benne van hogy 1-2 sikerül majd eltörni.


Amúgy meg alap gép közelében nem eszünk nem iszunk.

2012. okt. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem érzékelek pöcköket.
2012. okt. 24. 01:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Próbálok én nem itt enni, de vagy a kaja jön szembe gépezés közben, vagy a gép kajálás közben... :) Ez csak vicc. Odafigyelünk, de sokan vagyunk, és inkább a por zavar, nem kajával van tele, csak úgy mondtam.
2012. okt. 24. 01:22
 7/10 lambo96 ***** válasza:
Értem én hogy Dell, nekem is az van. De azért leírhattad volna a pontos típusát, és többet tudnánk.
2012. okt. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dell Inspiron N5010
2012. okt. 24. 08:35
 9/10 lambo96 ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=I6BwX8vuX_E

Tessék, remélem hasznodra válik :)

Miután leszedted a billentyűt, meg tudod nézni hogyan vannak a gombok rögzítve.

Azért visszajelzést kérek, hogy sikerült-e :P

2012. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Golan Trevize ***** válasza:
Először próbáld meg sűrített levegővel kifújni, ahhoz nem kell szétszedni, és nem is törhetsz el semmit vele.
2012. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!