Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Gigabyte videókártyák,...

A Gigabyte videókártyák, alaplapok jók?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Nagyon magas a meghibásodási arányuk.
2012. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Mindkét gyártó termékei teljesen jók, minőségre nem lesz jelentős eltérés. Azt vedd, amelyik szolgáltatásaiban és teljesítményben legjobban megfelel az igényeidnek.
2012. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

ha szeretnél vehetsz Gigabyte márkából de érdemes utána nézned teszteknek véleményeknek az adott tipusról

viszont ha nicns különösebb okod miért kéne gigabytet vened mikor árban más márkától is van minden olyantól is mint asus pl.


az érdekes hogy sokan akik nagyon tuningolnak azok gigabyte márkát is szoktak használni


persze elöfordulhat oylan is hogy nicns szerencséd egy másik márkával és majd itt "szidsz" minket:P

2012. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

[link]


azért asus se semmi:P


bluechipen 140ezerrt már kapni

2012. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

4 éve megvan nekem az a Gigabyte alaplap, amit most is használok és lekopogom, hogy mai napig működik. A legújabb 6 magos procikat is támogatja, pedig - ismétlem - 4 évvel ezelőtt kezdték el gyártani ezt a modelt. Úgyhogy én jónak mondanám az alplapjaikat a Gigabyte-nek.

[link]

2012. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

legújabb 6 magos mi?:)


Phenom II x6 95W os TDP seket igen és az jó de FX eket már nem támogatja se 125W os procikat


de persze nem ez a lényeg annyira viszont melesleg régen elvileg jó márkának számitot (mai roszhirüségéhez képest)

2012. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

A sok gigabyte használó hogy lepontozta bosko-t, pedig igaza van...

Régebben nekem is Giga alaplapom és vga-m volt, de mindkettő volt már szervizben...

2012. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Manapság már nem.

Az alaplapok még fogjuk rá hogy nem olyan rosszak, arra jobban figyelnek, de már azok sem olyan jók mint pár éve, más márkák túlnőttek rajta.

VGA-t viszont semmiképp nem vennék tőlük.

2012. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!
2012. okt. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!