Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A következő alaplaphoz szeretn...

A következő alaplaphoz szeretnék audio drivert találni, Windows Vista-hoz (32 bites) : ASUS P5PE-VM Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy az asus.com-on ugyan megtaláltam ezt az alaplapot, de ha bejelölöm, hogy Vista-hoz szeretnék drivereket, akkor szinte semmilyen használható dolgot nem ajánl fel. Csak egy kosárnyi BIOS frissítést, meg egy ATK 0110 virtuális eszközhöz tartozó drivert, ami fogalmam sincs, hogy micsoda és nem is érdekel:)

Minden egyéb más oprendszerhez ott vannak a driverek, kivéve Vista. Ilyen létezhet? Azért furcsállom, mert a VGA-t például szépen felismeri az eszközkezelő, nem mutat problémát pedig elméletileg még a gyártó honlapján sincs Vistás driver hozzá:D Elképzelhető, hogy XP-s audio driverrel működni fog?


2012. okt. 25. 15:07
 1/3 cianidetil ***** válasza:
Ez azért van,mert nem készített a gyártó Vistás Drivert az alaplaphoz.Ne aggódj,ha az eszközkezelőben nincs sárga felkiáltójel,akkor megkaptad a drivereket,valószínű valamelyik frissítéskor.Ilyenkor nem az alaplapod nézi,hanem a hangkártya chipsetjét.Ahhoz viszont tuti van driver.
2012. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cianidetil ***** válasza:
Utána néztem,és tényleg nincs Vista driver hozzá.Próbáld meg ráerőszakolni az xp drivert.Nekem egy k8n-es alaplapon működött.
2012. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fáradozást, akkor megpróbálom az XP-sel. Annyit azóta még kiderítettem, hogy Realtek chipset van az alaplapon, ahhoz is próbálok nézni drivert, hátha.

Üdv!

2012. okt. 25. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!