Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Radeon HD 2600XT...

Van egy Radeon HD 2600XT videokártyám. Újra akartam telepíteni a driverét, de nem sikerült. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Uninstalláltam, de nem települt fel újra rendesen.

Egyéni telepítést választottam, nem lehetett a CCC-t feltenni, maga a driver sem volt a listában.


A Catalyst Control Center kellene bizonyos alkalmazások miatt, mert vannak beállítások, melyeket csak adott játékra / programra használok. Se a driver, se az, sőt, sok egyéb komponens nem jelenik meg a telepítés során, az amúgy néhány perces telepítés is így pár másodperc alatt megy végbe, és az eredmény szinte semmi.


Újraindítás után 640x480-as felbontású kép fogadott. Kézzel telepítettem a drivert eszközkezelőből, úgy jó, de hivatalos installerrel nem lehet telepíteni, így a CCC-ről os le kellett mondanom.


Driver Sweeper nevű progival is próbáltam eltávolítani az drivert, de az sem segített. Mit tehetnék?



2012. okt. 26. 12:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Kimaradt, Windows 7 Ultimate x86 OS-ről van szó.
2012. okt. 26. 13:35
 2/3 cianidetil ***** válasza:
Próbáld csökkentett módban,eszköz kezelőből törölni a drivert is,és mindent ami hozzátartozik.Majd gép újraindít,és felrakod az új cuccokat.Szerintem.
2012. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valahogy összejött, nem tudom, mi volt a gond. Csökkentett módban pedig a Microsoft Installer nem működik, nem tudtam a driverét feltenni.
2012. nov. 10. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!