Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem egy gépet vinyó 7...

Most vettem egy gépet vinyó 7 van rajta hang van jominden csak nem szol a mikrofon mi lehet a hiba? A menübe el sem lehet érni a mikrofon menüjét csak a tulajdonságba lehet bemeni de ott mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

:/ Kicsit pontosabban is fogalmazhatnál "Vinyó 7 van rajta az mi?" (Tudom, hogy windows 7 de, hogy jött oda a vinyó az a merevlemez rövidítése.):/

Egyébként ellenőrizd le, hogy nincs-e lenémítva a mikrofon lehet az a gond. a tálcán a hangerő ikonra jobb egérrel katt. felvevőeszközök és ott nézd meg, hogy ugrál e a kis zöld csík amikor beszélsz a mikrofonba. Ha egyiknél se vagy a mikrofonnal van a probléma vagy a driverrel vagy pedig a jelszintek vannak túl alacsonyra véve végig kell nézni mindegyik mikrofonos ezközt.. Ha valamelyiknél ugrál jobb egérgombal kattints rá és állítsd be alapértelmezett eszközkén ha skype hoz kell akkor pedig alapértelmezett kommunikációs eszközként is.

Ha továbbra sincs hang akkor próbáld meg a hátsó mikrofon aljzathoz (Rózsaszín) Csatlakoztatni ha esetleg az előlapi csatlakozóba próbáltad idáig ha ez nem így lenne akkor ezt a részt hagyd ki. Ja és bocsi nem akarlak kioktatni azzal amit az elején írtam csak nem értem :/

2012. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már kiprobáltam mindent bedugtam elölis hátulis de semi nem érzékeli a gép és amugy növagyok azért irtam vinyot de semibaj kösz az edi eket is .
2012. okt. 26. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond csak kicsit furcsa volt. Nincs megtörve a mikrofon zsinórja? Akkor sem szól, hogyha valaki mással beszélsz mondjuk skypon. Ha saját magad akarod hallani a mikrofon tulajdonságainál a mikrofon figyelését kapcsold be akkor hallanod kell a saját hangod ha jó a mikrofon vagy hanincs lenémítva.
2012. okt. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!