Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találok nVidia 8400 GS...

Hol találok nVidia 8400 GS driver-t Windows 7-hez?

Figyelt kérdés
XP-s gépemre Win7-et tettem (Windows 7 Ultimate Service Pack 1), s a videokártyámhoz nem jó az XP-s driverem. Sok játék (Darksider 2, Sims Medieval, Spore stb.) megy rajta a Win7 által rárakott ,,ideiglenes" driverrel, de a MineCraft mindig ,,BAD VIDEO CARD DRIVERS" hibaüzenetet dob ki. Az nVidia hivatalos honlapjáról letöltött Win7-es driver felmegy, majd kiüti az egész gépet és már nem indul el csak csökkentett módban, ekkor leszedem a drivert. Megnéztem már sok helyen de eddig mindenhol ugyanez a probléma. Aki tud, kérem segítsen!
2012. okt. 26. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég furcsa. Nekem történetesen pont 8400 GS van a gépben és 64 bites Win7 alatt tökéletesen fut a gyári driver.
2012. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem 32 bites Win7-em van.
2012. okt. 26. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:

És a hozzá való drivert töltöd? Ezt:


[link]

2012. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. okt. 26. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!