Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows - Nem sikerült a...

Windows - Nem sikerült a késleltetett írás? De miért?

Figyelt kérdés
Tehát eddig semmi baj nem volt a winyóval, de tegnap óta olyan üzenetet kapok ha valamit telepíteni akarok vagy épp letölteni a legtöbb programnál, hogy bizonyos fájloknál nem sikerült a késleltetett írás. Már megnéztem a legtöbb helyen mit lehet tenni, nem vált be, már próbáltam kikapcsolni a késleltetést de semmi, ugyanúgy kiadja az üzenetet. Most vagy van egy vírus ami ezt okozza és a vírusírtóm nem látja (ESET Smart Security 4) vagy én nemtudom. Eddig nem volt ilyen, hibás szektorok vannak, de nemtudom mennyire lehet köze hozzá. Lehetséges, hogy elkell egy formázás és egy windows reinstall.
2012. okt. 26. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy cserére érett a vinyód... Ezeket az érdekes hibaüzeneteket ilyenkor szokta produkálni...
2012. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!