Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti milyen PC-t állítanátok...

Ti milyen PC-t állítanátok össze olyan 100-110 ezer forintból? CAD/CAM progikra és játékra kellene. Monitor, bill. stb. már megvan.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már sok ilyen kérdés van, de azt, hogy Solid Edge st5, Solid works meg ProEngineer progikhoz mi a legjobb olyan nincs. Másodlagos szempont a játék, de azért nem lenne rossz, ha pár izmosabb is elmenne rajta.

Kösz a válaszokat!


2012. okt. 26. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Hát ilyen igényekre ez elég kevés összeg, de talán valami ilyesmi megfelel:


Lap:

[link]

CPU:

[link]

RAM:

[link]

VGA:

[link]

HDD:

[link]

Ház:

[link]

Táp:

[link]

DVD:

[link]


110.919 Ft

2012. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Nekem elég jónak tűnik ennyiért.
2012. okt. 27. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért a 33%-ot megkaptam rá... :D


Kezdem már unni ezt a szánalmas oldalt, a sok gyökérrel. Azt hiszem sokkal kevesebbet fogok ide járni, majd azokkal az oldalakkal foglalkozok többet ahol nincs ilyen idióta semmirevaló %-os rendszer...


Na befejeztem a kis monológom :D

2012. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Te vagy fent Prohardveren is?

Ott az írta valaki, hogy a ház ipari hulladék. Ennek lehet valami alapja, vagy az a gyerek is csak "tudós".

És nem ide tartozik, de: Mi a különbség egy 2000 Ft-os és egy 12000 Ft-os egér között?

Köszi még 1x!

2012. okt. 27. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ott is fent vagyok.

A ház valóban gyenge eresztés, dehát 5ezerért mind az... És inkább a házon spóroltam mint más fontosabb hardveren. Ennyi pénzből mindenképpen kompromisszumot kell kötni, nem lehet minden jó benne.


Aki azt írta az meg egy minőségi házakban jártas, és azokhoz szokott ember, nem csoda hogy nem tetszik neki egy ilyen alap ház, dehát ennyiből ez van.

2012. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!