Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen két számítógépet...

Milyen két számítógépet lehetne összerakni 200 ezerből?

Figyelt kérdés

Szeretnék 2 gépet, az egyiket csak netezésre/filmezésre, a másikat játékra.

Netezős gép számít az alacsonyabb fogyasztás, monitor,egér,billentyűzet van hozzá

Játékra nem a legújabb játékokkal szeretnék játszani és nem is legnagyobb grafikán, ehhez is van monitor egér billentyűzet. (monitort később szeretnék venni hozzá, és a jelenlegit kicserélni a netes gép monitorára ami most ilyen [link] )



2012. okt. 27. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Netes:

[link]

[link] (45W TDP)

[link]

[link]

[link]

[link]

Össz: 52.535


Játékra:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Össz: 153.795

(206.330 HUF)

2012. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Es magnus stultus DELIRUS, insanus, insanit.
2012. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
futuis
2012. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Olcsó, de jó monitort tudsz ajánlani? (azt később szeretnék, de nem tudom mennyibe kerül egy jó monitor)
2012. okt. 27. 11:16
 5/19 anonim ***** válasza:

www.olcsobbat.hu › Számítástechnika

www.arukereso.hu/monitor-c3126/

2012. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Talán ez:

[link]

3 év gari, 3 napos pixelhiba gari, DVI csatlakozó is van, FullHD, 21,5" magas kontrasztarány, 5ms

4k-val olcsóbban van hasonló, amin nincs digitális csatlakozó csak hagyományos d-sub.

2012. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne, ha a két gépet és a monitort egyszerre rendelném meg ipon.hu-ról, akkor egyszeri 2540 forintba kerülne a szállítás?
2012. okt. 27. 11:35
 8/19 anonim ***** válasza:
Mivel csak egyszer szállítják ki, ezért egyszer kell fizetni a szállításért. FullHD monitorba meg jobb lenne az ASUS VS229H IPS paneles, van rajta DVI csatlakozó és jó a kontraszt. Nem tudom mit van úgy oda mindenki az LG-vel, az egy dolog hogy jó gyártó, de nem kéne a bénábbat ajánlani ugyanannyiért, csak mert az LG.
2012. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy igen. De ha van autód, akkor személyesen is átveheted ezt a sok mindent (ott helyben csekkolhatod, hogy minden oké-e és megspórolod a szállítási költséget is. Persze a kiszállítás is kényelmes és végeredményben nem egy vagyon). :)
2012. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#8

Nem ismerem a monitor választékot naprakészen, teljes palettájában, ezért is írtam, hogy talán az jó választás (és azért LG mert normális minőség és általában nem a legdrágább), amúgy inkább Samsung párti vagyok, illetve amivel régebb óta szemezek az egy IPS paneles DELL, ami nekem nagyon szimpi, de a 21,5" verzió is 45k.

[link]

Amit ajánlottál Asus moncsit, most engem is elgondolkodtatott...8k-val mégis csak olcsóbb, igaz nem állítható a magasság és nem forgatható el, mint a Dell esetében.

2012. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!