Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy a gép?

Miért nem megy a gép?

Figyelt kérdés

előző nap még tökéletesen ment,másnap reggel nem kapcsolt be! kiderült hogy a tápegységem ment tönkre, púposak voltak a kondik.

a tápegységek kicseréltem és már bekapcsol a gép forognak a ventilátorok! de viszont semmi több. se a power led se a Hdd led nem világit!

a videokártya jó!

ha a ramot kiveszem nem sípol!

Semmire nem reagál :\

mi lehet a baj? bios elemet is kivettem és ugy sem jó az alaplap Kb 1 éves max 1,5!



#púpos a kondi #Új tápegység
2012. okt. 27. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Két féleképpen hal meg egy táp.

Vagy lemegy drótba és átengedi a 220-at vagy teljes szakadás.

Gondolj bele hogy mi történik az 5V-os résszel ha rámegy a 220.Azért ajánl mindenki komolyabb tápokat mert ez a hardverek meghibásodásához vezet.

Innentől kezdve csak találgatni lehet hogy még mi hibásodott meg a gépedben?

2012. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a kiváló tápod kinyírt a gépben még valamit.

Egyesével végig kell nézni minden hardvert és ki kell szűrni mi ment még tönkre.

Ezért kell normális tápot venni.

2012. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hál istennek nem az én gépem..

az itt a baj hogy nem tudom meg nézni a többi cuccot. max csak a procit! de azt meg pont nem fogom beletenni a gépembe ;) :DDD

2012. okt. 27. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!