Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsunk ES17 12.2 megapixeles...

Samsunk ES17 12.2 megapixeles fényképezőgépről a fényképet hogy tudom lementeni?

Figyelt kérdés
A memóriakártyám elfelejtettem elvinni, és úgy fényképeztem rá a gépre (minimális belső memóriája van, többet nem is engedett) de nem tudom rá rakni memóriakártyára, hogy rá tudjam tenni a gépre. Hogy tudnám megoldani?(kábelem nincs hozzá)

2012. okt. 28. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kábel nélkül sehogy. A kártyáról könnyen le lehetne szedni, de ahhoz is kéne egy kábel. Ahhoz hogy a gép belső memóriájáról le tudd szedni, még program is kéne ami a géppel kommunikál. Ilyent a fényképezőhöz szoktak adni vagy leszeded a netről. De kábel akkor is kéne...
2012. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, kártyát simán bele teszem a gépbe, csak az a baj, hogy a gép már régóta megvan, és nem is az enyém volt.. És ha benne van a memoriakartya akkor nem is mutatja azt a képet.. Nincs valami olyan beálítás, hogy rá lehetne tenni a m. kártyára?

Köszi.

2012. okt. 28. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nincs ilyen gépen, ebben nem tudok segíteni...
2012. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, azért köszi. :)
2012. okt. 28. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!