Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a szervízben csak felnyitás...

Ha a szervízben csak felnyitás nélkül kifújják a laptopom, az elegendő?

Figyelt kérdés
Nagyon zúg és meleg, pedig csak fél éves. Azt mondták nem niytják fel a garanciavesztés miatt. Am náluk vettem, csak nem tudom, a spray elég-e ahhoz, hogy ne zúgjon meg melegedjen... köszi a segítséget előre is :)

2012. okt. 28. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A felnyitás nélküli kifújást te is meg tudod csinálni otthon egy erős tüdővel vagy egy autós fújtatóval is akár (vagy kompresszor). Ha nem kérnek érte pénzt vagy csak párszáz forintot akkor vidd el, majd ők megcsinálják, de ha sokat kérnek érte akkor te is megtudod.
2012. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:
100%

Erősen kétlem, hogy rendesebb hűtésből ki tudja szedni a porcicákat kívülről ... szóval szerintem határozottan nem.

A porosodás meg nem annyira a géptől függ, mint környezettől. Van olyan hely ahol 5x annyi a por mint máshol és nem a takarításon múlik, a levegőn.

2012. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt mondták, 1000 forint lesz és egy óra alatt kész... de ha felnyitják akkor tényleg oda a garancia? és akkor két évet kell még várnom arra, hogy ne zúgjon? tényleg vigyázok a gépemre, első laptopom, nem használom ágyon és sokat takarítom, de hát a ventilátorral nem tudok mit kezdeni:(
2012. okt. 28. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy ezresed, szerintem meg lehet próbálni elvinni.
2012. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elvttem, vissza is adták és már nem fúj:) felnyitás nélkül is működik a tisztítás ezek szerint
2012. okt. 29. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A borítást le lehet venni és úgy kell kifújni, bentről kifelé. Ez segíthet.

Két évente pedig a hűtést biztosító zsírt illik kicserélni, nem rákenni az előzőre.

2012. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!