Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » E közül a 2 táp közül melyiket...

E közül a 2 táp közül melyiket ajánlanátok, és miért? FSP Hexa 500W vagy Cooler Master GX Lite 500W.

Figyelt kérdés

konfiguráció:

alaplap: Asus P5Q

processzor: Intel Core 2 Quad Q6600 (túlhúzott: 3,6Ghz)

RAM-memória: 4× 2Gb DDR2 1066Mhz

VGA: Saphhire Radeon HD 4770 (túlhúzott: 830Mhz)

HDD: 1db 7200rmp-s

optikai meghajtó: DVD-RW író/olvasó


a közeljövőben fejlesztve lesz a gép és mindenféleképpen először a videókártya fog lecserélődni egy erősebbre



2012. okt. 28. 12:06
1 2 3
 21/25 Combi27 ***** válasza:
19%

naa...ne értitek mi?

szóval vesz egy leírásban szereplő gépet, és "amennyire lehet túlhúznám"..értelme?

Ha van ilyenre pénze miért nem vesz még jobbat?


pl: veszek egy M6-os BMW-t, de első utam egy motortuning céghez vezet, mert kevés a lóerő..kb ennyi...

2012. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Ha van ilyenre pénze miért nem vesz még jobbat? "

Mert arra nincs pénze. Gondolom ez nyilváncaló, amennyit a kérdező gépre szán, annál hiába írunk 50k-val drágább konfigokat.

2012. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, jól mondja az előttem szóló. nyilván azért veszed meg te is az M6-os BMW-t, mert arra volt pénzed. amúgy csináltam egy új kérdést h minden tiszta legyen -> http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..
2012. nov. 2. 16:16
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
LOOOL, fel se tűnt, hogy te vagy az, bár gyanús volt a VGA. Láttad, mit írtam. Tartom magam hozzá, de szerintem karácsonykor kérdezd meg. Addig még van 2 hónap, és az a szám. tech. piacon eléggé sok idő. Lehet az AMD szokása szerint bevezet egy (karácsonyi) akciót és valami még jobb is kijön.
2012. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Hát reméljük :)
2012. nov. 2. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!