Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tervezik a jövőben a chip...

Tervezik a jövőben a chip alakú winchestert?

Figyelt kérdés

Most ezt én találtam ki. Ugyanis minden PC alkatrész állandóan változik, (modernebb), viszont a winchester még mindig ugyanolyan alakú és (számomra "papír" winchester). Mert, ha már egy kicsit megmozdítom, már kattognak. Mindegyik fajta ilyen.


Szóval, a winchestereket miért nem újítják soha?



2012. okt. 28. 19:47
 1/8 SimkoL ***** válasza:

[link]


Már nem tervezik, csak továbbfejlesztik :)

2012. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyne újítanák. Már jó pár éve vannak SSD meghajtók, amikben nincsenek mozgó alkatrészek. Kisebbek is (2.5 inch), de egyelőre nem tudják felvenni a versenyt a "hagyományos" vinyókkal szemben, mert egy 128GB-os SSD kerül annyiba mint egy 2TB-os hagyományos.
2012. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SimkoL ***** válasza:

[link]


Már nem tervezik, csak továbbfejlesztik :)

2012. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

:D


Chip alakú:D


kivülröl a chip is téglalap alakú:P

2012. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Komplikato ***** válasza:

2-es, szerintem a mai árakon a 128-as az 1 és 1.5TB ára között van, nem egy model 20K alá esett.


A kérdezőnek, vannak már sokkal modernebb megoldások mint az SSD, csak előbb a bevált rendszert fejleszti ka végletekig, aztán jön a modernebb verzió.

2012. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. okt. 28. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:

"de egyelőre nem tudják felvenni a versenyt a "hagyományos" vinyókkal szemben"


Valóban ár/kapacitás terén nem tudják felvenni a versenyt, de teljesítményben, tartósságban és zajszintben a HDD nem tud labdába rúgni...

2012. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert a normál 3'5-ös winchester megy mindenkinek szerintem a leghamarabb tönkre a gépében. És most olyan 20 ezer körül kaphatóak. Elég drágák, de nem strapabíróak. A WD is irritál, amikor már újonnan gépbekapcsolásnál is kattogó hangot ad, mint a z összes WDigital.
2012. okt. 29. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!