Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó merevlemez márkák. A...

Jó merevlemez márkák. A legjobb, jó és így tovább. A memóriára is kíváncsi volnék. Ja és a táp? Az is jöhet.

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Merevlemez: Western Digital


Memória: Kingstone, KingMax


Táp: Chieftec

2009. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Samsung és Seagate vinyóim vannak, az öregebbek csak 3 évesek, de nekem nincs semmi gondom velük.


A KingMax memóriáim is jól üzemelnek.


És én is a Chieftec tápra szavazok, már volt olyan, hogy nagyobb áramingdozásnál kb 15 másik gép körülöttem kikapcsolt, de az én tápom még áthidalta.

2009. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
csak megjegyzem: az összes merevlemezt egy helyen gyártják a világon, (asszem vietnám de ez nem tuti) szal tök mind1 a márka.
2009. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Chieftecnél nincs jobb táp.


Amúgy meg, kedves előttem szóló, k*rvára nem mindegy. Ugyanis annak megfelelően gyártják, hogy ki mennyi pénzt áldoz rá. Lásd ruhák, dettó ugyanaz.

Az összeset kínai rabszolgák varrják össze, de az outletekbe, meg "kínai boltokba" stb (= olcsó) csak a direkt rossz minőségűek mennek. a többit rendesen összerakják.

2013. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!