Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Boot MGR hiányzik?

Boot MGR hiányzik?

Figyelt kérdés
Sziasztok , tegnap sikerült elindítani az új gépemen telepítőt de valamiért mert elcsesztem a patricók beállítsását és megszakítottam a telepítést , és amikor újra próbálkoztam azt írja a boot manager hiányzik , elviszem egy infós boltba mostmár mert nem tudok neki semmit csinálni de ugye nem csesztem el úgy az egészet hogy ne lehessen viasszahozni és windows7et telepíteni rá ? ugye ? Vagy ha valak itud rá megoldást kérem írja le nagyon fontos , de a lényeg ugye nem tudtam úgy elkavarni hogy ne lehessen visszahozni ? Köszööm előre is nagyon fontos lenne !

2012. okt. 29. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Oda egy Hiren's Boot CD kell, nem infósbolt. Nekem is volt ilyen bajom. :)
2012. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

CD-ről tudsz bootolni?

A BIOS-ban a az elsődleges boot eszköz a CD/DVD legyen a többit állítsd disabled-re, a winchestert is.

Ha sikerül bebootolni a windows 7 telepítőlemezéről, akkor válaszd a javítást.


[link]


Másik lehetőség szintén a windows 7 telepítőlemezről bootolva javítókonzolban kiadni az alábbi parancsokat:


fixboot c:

ez csak 32 bites rendszeren működik


fixmbr


chkdsk /r


Végleg nem tetted tönkre, csak sérült a merevlemez rendszertöltő rekordja, szakember meg tudja csinálni.


[link]

2012. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, szóval van egy telepítő lemezem dvd , berakom kiírja hogy boot-ol a cd/dvd-ről aztán kiírja h hiányzik a boot mgr , akkor elvigyem szakihoz vagy meg tudom oldani?
2012. okt. 29. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Telepítőlemezről való bootoláskor kéri hogy nyomj meg egy gombot a CD-ről való induláshoz. Megnyomod, vagy hagyod tovább futni? Meg kell ilyenkor nyomni egy gombot, különben a HDD-ről akar bootolni.


Ha CD-ről sem tudod elindítani a gépet, akkor ne szenvedj vele, bízd szakemberre.

2012. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen kéri h nyomjam le aztán lenyomok valamit és ugyanazt kiírja!
2012. okt. 29. 09:02
 6/8 anonim ***** válasza:

USB s billentyűzeted van? ha igen akkor a biosba engedélyeztetni kell hogy indításnál érzékelje az USB s billentyűzetet !!!!


[link]


[link]


[link]


usb keyboard support ezt kell álltani ENABLED vagy ON

2012. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen usb-s a billyentyűm , de a biosba be tudok lpni és megy az usb vagy ott már nem számít ?
2012. okt. 29. 09:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem

állítsad be ahogyan mondtam

2012. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!