Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows xp operációs rendszer...

Windows xp operációs rendszer telepítése (1. lépés: hogy kiírjam dvd-re)?

Figyelt kérdés
Szóval kiszeretném írni dvd-re a win. xp-t, de félek hogy ha csak simán kiírom az nem fog működni , Ezért van ez a program hogy : "Ashampoo Burning studio free", ezzel szeretném kiírnia dvd-re, (itt van olyan opció hogy : disk image készítése,írása) ezzel jó ha csinálom vagy esetleg máshogy kéne?

2012. okt. 30. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fent van a keresés keress rá kb 2 hete volt ez a kérdés..
2012. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tökmind1 milyen programmal, annyi a lényeg, hogy DVD KÉPET írj ki és kész. (Aztán meg feltelepíted.)
2012. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, erre voltam kíváncsi, :) (igen olvastam itt 1 hasonló kérdést de én ezzel a programmal szeretném csinálni mert ez picit barátságosabb számomra xD)
2012. okt. 30. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden egyes író program ugyanazt csinálja lényegében szóval tökmindegy melyikkel írsz dvd képet.
2012. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már csak azon parázok hogy tuti jó lesz e amit leszedtem operációs rendszert :)
2012. okt. 30. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Xtrem888


hát nem mindegy :)


clone cd nem hagy cserbe

2012. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden egyes programnál ahol dvd KÉPET írsz, az dvd KÉPET ír, szóval szerintem mind1.
2012. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, jó helyen keresed, a Disk Image írása lesz a megfelelő funkció, az írási sebességet vedd alacsonyra.
2012. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!