Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segitseget kerek, jol van...

Segitseget kerek, jol van osszerakva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Osszeirtam en papiron egy gepet, leirom ide is, kernem a segitsegeteket h jol van e osszerakva, mivel mar jopar eve nem kovetem az efele valtozasokat es le kellene cserelni mar a gepem :)


cpu: [link]

alaplap: [link]

ram: [link]

ssd: [link]

hdd: [link]

tap: [link]

vga: [link]


Elorre is koszonom az ertelmes valaszokat es a segitseget.



#rendszer #uj konfiguracio
2012. okt. 30. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha játékra kell, elég lenne egy FX-6100/FX-8120. SSD-ben Samsung 830-asat vennék. Ház gondolom van mert az nem szerepel benne. Ha a házad felső tápos akkor egy HEXA 400W elég. Mennyid van összesen a gépre?
2012. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

haz az van, also tapos, viszont inkabb intel párti vagyok :S

tehat akkor az ssd-t csereljem ki

hat par honapja erre teszem el a fizetesem reszet amit nem kell kiadni rezsi, net stb, ilyes fajta dolgokra :D

2012. okt. 30. 23:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Ebből jó kis erőgép lenne:) Nem szabad a tápon spórolni, kell a 600 wattos. Lehet, hogy valamilyen DVD meghajtó is kéne. Nekem úgy tűnik, hogy az alaplap a leggyengébb láncszem, de remélhetőleg majd teszi a dolgát.
2012. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

dvd meghajtom az van, 2 is, azert is nem irtam a listara

hat igen nem egy 40k-s alaplap, de ahogy netem, sata3, usb3.0 2 memoria foglalat 8gb-nel nem tervezek tobbet bele tenni, ezert is irtam ezt az alaplapot mert szerintem nekem eleg lenne, bar meghalgatom a velemenyeket esetleg az alaplarol ha igy szoba jott :)

oh igen, amit meg akartam kerdezni de kiment a fejembol, h a processorban van beepitett vga, de az alaplapon nincs monitor kimenet, de en a pci csatiba teszek vga-t ez nem befojasol semmit ugye?

2012. okt. 30. 23:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Táp: [link]

CPU: [link]

SSD: [link]

Alaplap: [link]

Ez a i7 és az i5 közti árkülönbségből kijön.

2012. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem semmi baj nem fog történni. :) A VGA-ra kötöd a monitort és ennyi.
2012. okt. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget, tanacsokat, informaciot
2012. okt. 30. 23:28
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem szabad a tápon spórolni, kell a 600 wattos. "

A tápon való nem spórolás nem egyenlő azzal, hogy méretezzünk erősen túl. Szóval ennyiből inkább vinném a Seasonic S12II 520 Wattot.


# 5

Az úgy oké, de szerintem lapból mehetne valami olcsóbb Z77-es(szorzózáras procinál), és tápból az amit írtam, vagy olcsóbban Antec-HCG520

2012. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

elottem szolonak.


koszonom az informaciokat,

ma bukkantam valamire

dx12?

varhato ez az elkovetkezendo 2 evben akar?

a masik nagy kerdesem (ha varhato a dx12)

h megeri e beruhazni erre a gepre? vagy erdemesebb megvarni a dx12-ot? (bar igy jobban belegondolva elkepeszto ára lesz :D )

2012. nov. 1. 00:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Elképesztő ára a DX12-nek? Valami kavar van nálad. Amúgy a DX11.1 érkezett most a kepler/GCN és win 8 párossal, szóval a 12 még odébb van, meg amúgy se a DX szabványoktól várnám a nagy változást.
2012. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!