Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most Intel Core 2 Duo vagy...

Most Intel Core 2 Duo vagy nem? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arról lenne szó hogy nézegettem videókat az én Acer Aspire 5315-ös laptopomról és az egyik videóban azt mondták hogy ebben egy Intel Core 2 Duo T1400 1.73GHz proci van! Hát nem kicsit megdöbbentem, eddig azt hittem hogy egy sokkal rosszabb processzor van a gépemben... Mellékelek képet a processzorom adatairól! Szerintetek ez tényleg egy a videóban elhangzott Intel Core 2 Duo T1400 1.73GHz processzor?


Link 1: [link]


Link 2: [link]


Eddig azt hittem ilyen processzorom van: [link]


Vagy ilyen: [link]


Kérlek segítsetek mert már nagyon jó lenne tudnom milyen processzorom van pontosan! Előre is köszönöm! :)



2012. okt. 30. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
cerka van benne.
2012. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:
100%

A gépedre megadott "típus" csak egy rész, utána van ám még egy halom karakter ami pl. a processzort, ram méretet, HDD-t meghatározná. Simán lehet tucat féle 5315-ös.

Nem lett volna egyszerűbb benyomni egy CPU-Z programot megnézni?

Utána kéne járni, hogy a géped Bios frissítéssel fogad e C2D alapú processzort, mert tök olcsón kapni kisebb kétmagosokat használtan.

2012. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Komplikato ***** válasza:
100%
Amúgy az Inteles táblázatból nekem nem jön le, hogy ez a "Celeron 530" akkor most egy Celeron-M vagy Core Solo?
2012. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon hasznosak voltak! Nem tudtam hogy van ilyen program! Kösz hogy megadtad a program nevét, nagyon hasznos volt! Csináltam egy tesztet, itt az eredmény:


[link]


Sajnos nem Core 2 Dou... De egyébként semmi bajom a ezzel a processzorral! Kellőképp gyors! Kiszolgálja igényeim!

2012. okt. 31. 00:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Zsír a háttér :) Neked még normális ízlésed van, úgylátom.
2012. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. nov. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!