Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot éri meg venni?

Milyen alaplapot éri meg venni?

Figyelt kérdés

Egy gamer pc-t szeretnék összeállítani, elég erős alkatrészekkel, és nem tudom milyen alaplapot kéne bele venni. Ami szerintem fontosabb dolog, az hogy jól lehessen rajta elrendezni a dolgokat, és jó minőségű legyen.


Esetleges gépház: [link]



2012. nov. 1. 12:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Mit akarsz bele tenni? Mennyi pénzed van rá?
2012. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Vegyél ATX alaplapot

AMD AM3+ 970 ("97")

Intel LGA 1155vagy H77, B75, (Z75)

2012. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek üzenem, a pénz most mindegy, és hogy mit akarok beletenni? Proci, vidikártya, felvevőkártya, 3 hűtő, és még ilyenek sok mindent! És mind nagyon erős dolog lesz, mivel FullHD-ban szeretnék videókat felvenni, és After Effects-el dolgozni. Nagy gépigény kell.
2012. nov. 1. 12:18
 4/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Akkor egy komolyabb gépház is jobb lenne.

Ha ár nem számít lehet ám durvákat lelni:)

2012. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
a vagy szó #2 ban intel elé (vagyis amd és intel közé akart leni) csak aztán mobil oda dobta ezekszerint...
2012. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó árban, nem arra utaltam, hogy 500ezer Ft. is lehet, azért viszonylag megfizethető árban legyen még.
2012. nov. 1. 12:24
 7/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ha ár nem számít én amd böl meg intelböl is asus sabretooth veném pl. vagy egy pro/deluxe alalapot

de amd böl FX8350 et jó lene megvárnos most már lasan ténleg szálingoznia kéne a boltokba :S

2012. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

15-25ezres gépházakra gondolok

alaplapok amiket emlitek 30-50ezres ársávban vanak

.

ezérţ látod jó lene tudni menyid is vań öszesen gépre:)

hisz videokártya meg processzor fontos és azért normális tápra is kel maradjon pénz

2012. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincs egybe pénzem, mivel külön külön veszem az alkatrészeket hozzá. Most van kb 200ezrem ebből egy alaplapot, egy gépházat, esetleg ha marad még valamennyi akkor még valamit veszek belőle. De újra megemlítem, erős gamer PC-t szeretnék összerakni, szóval olyan 3.30Ghz @4.90 Proci 2GB GDDR5ös videókártya.. Ilyesmik.
2012. nov. 1. 12:30
 10/19 A kérdező kommentje:
És hozzá teszem, HDD+SSD-re kell külön valami? a bekötéséhez.
2012. nov. 1. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!