Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert gyorsabb a gepem toltes...

Miert gyorsabb a gepem toltes alatt?

Figyelt kérdés
Miert van az h a wow-ban minossze 20 fps-em van amikor teleptol mukodik a gep,de amint bedugom a toltot egybol van 60 fps,meg az egesz gep gyorsabb lesz.ezt egyaltalan nem ertem..aki tudja a valaszt kerem irjon
2012. nov. 1. 14:41
 1/5 A kérdező kommentje:
persze laptoprol van szo
2012. nov. 1. 14:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mert nem kell takarékoskodnia.
2012. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Energiagazdálkodásban (windows vezérlöpult) ha megnézed látod hogy telepröl és hálózatról is van beálítás

beálithatod hogy teljesítménye ugyan olyan legyen mint töltöröl de akkor hamarabb is fog lemerüni

akkuról használt laptop nem játékra hanem filmezni/netezni van játékközben dugd be mindég és ne álitgasd el szerintem akkuról müködés teljesítményét

2012. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kontár koszonom a valaszt,de pontosabban le tudnad irni h az energiakozpontban hogyan tudom beallitani h teleprol is ugyanazt a teljesitmenyt adja mint aramrol? halas lennek erte
2012. nov. 1. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Rámész a jobb alsó sarokban az akkumulátor-jelre, és ott a teljesítménycentrikus-ra.(Mikor telepről vagy.)
2012. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!