Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért tölt folyamatosan a gép?

Miért tölt folyamatosan a gép?

Figyelt kérdés
Akár mit csinálok folyton tölt a gép, nem lassul le, megtudok nyitni mindent normálisan, de mintha valami program futna, folyton villog a piros led, a feladat kezelőbe a folyamatokat végig néztem és azok a folyamatok mennek amik kellenek a Windows működéséhez, néha leáll egy időre de utána megint ujra kezdi a játékok is normálisan mennek, de miután kilépek megbolondul és tölt ezerrel.Ha belépek be bootol a rendszer és tölt egy 20 percig utánna abba hagyja, minden normálisan fut hamar be is hozza a rendszert de hallom hogy recseg a winchester és már idegesítő egy kicsit, 80gigás, pontosan nem tudom milyen márka de ha kell megnézem.

2012. nov. 1. 14:48
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Kevés memóriára is utalhat és azért tölt (lapozófájl, vagy egyszerüen merevlemezröl olvas be valamit, netán kicsi a gyorsítótárja is merevlemeznek)

meghát üresjáratban windows sokszor "elkalandozik" kitalál valamit és akkor csinálja ezt már mindenféle gépen látam szóval nem csoda

2012. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Win 7-es van rajta hülye fejemmel el is felejtettem leírni ezeket, 4giga ddr3 ram van benne, sztem gyengusz a HDD :) köszi a választ.
2012. nov. 1. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!