Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a tápról?

Mit gondoltok erről a tápról?

Figyelt kérdés

Enermax NAXN 500W AWT ENP500AWT

Jelenleg egy FSP Hexa 500-asom van, és szép és jó meg minden, de mostanság olyan csörgő zörgő hangja van, hogy kirohannék a világból, és miután jól ráb*szok a ház tetejére, néha abbahagyja, de azt hiszem ezt nem művelhetem sokáig :)


2012. nov. 2. 03:27
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
A választott táp tökéletes. Viszont az 500 -as HEXA is. Egy kis ventilátor hiba miatt tuti nem vennék új tápot. Ha még garis vidd vissza, ha nem cseréld ki a collert te magad. Nem valami bonyolult. Veszel egy 12 cm -es házhűtőt (kb. 1000 ft). Csak arra kell vigyázni hogy légszállítása (CFM) ne legyen kisebb mint ami benne volt. Ne a nyáknál vád el a régi coolert, -mert nyákra forrasztani kicsit bonyolultabb- hanem valahol a közepénél. Leblankolod összesodrod és jöhet rá a szigetelő szalag. Még forrasztani sem kötelező.
2012. nov. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok erről a tápról?

Enermax NAXN 500W AWT ENP500AWT"


Alsó kategóriás CWT belsőhöz képest pofátlan drága.

2012. nov. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 P.O.C nak nagy +1 (gari/venti csere) #2 +1

naxn árán biztos vehetnél jobb vételes tápot is

pl. egy XFX Pro 450 biztos beleférne nem?

2012. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért választottam Enermax tápot, mert úgy tudom elég minőségi cucc, és úgy gondolom hogy a tápegység legyen frankó egy konfigban. FSP-t is azért választottam anno, mert sok jót hallottam róla, és tényleg jópofa szerkezet, de bizony én is kikaptam ezt a hirtelen csörgő zörgő szériát, előtte egy Gigabyte tápom volt, de annak ijesztően nagy hangja volt, mikor először bekötöttem a gépbe, azt hittem felrobban, és úgy megijedtem, hogy már ugrottam a konnektorhoz, hogy kihúzzam :)

Amúgy nem vagyok otthon a tápegységben, és csak innen-onnan olvasva raktam magamban össze az infokat, de elsőkörben előkeresem a garancialevelét, azt hiszem még nincs meg 1éve, szóval talán még beleférek.

2012. nov. 2. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:

" Azért választottam Enermax tápot, mert úgy tudom elég minőségi cucc,"

Az enermax tápok frankók is, a saját fejlesztések, a CWT beles darabok már nem annyira(ezekkel is fő gond az áruk, de pl vannak CWT GPA-sok is). Enermaxnál most triathlor nem adnám, vagy ha még kapható Pro 82+/modu 82+.

2012. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 Hart ezt most nem értem


"Enermaxnál most triathlor nem adnám"


szóval ezt nem ajánlod vagy ajánlod (alá nem adnád?)


[link]


[link]


[link]


Enermax Triathlor 385/450/550 ezek a fentiek


Hart majd megmondja mit is akart:)


[link]


modu82+ 425


[link]


enermax pro 525


bluechipen néha szokott többféle enermax választék lenni de most nem nézem meg


amugy kérdezö CSAK magában márka alapján SEMMIT nem érdemes választani (azért a hardverek nem divatcikkek:P)

2012. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi, nem is néztem, hogy valamit kihagytam.

"szóval ezt nem ajánlod vagy ajánlod (alá nem adnád?) "

Igen, ajánlom, az akart lenni, hogy triathlor alá nem adnám.

Elég jó kis új széria, bátran ajánlható.

Kösz még egyszer a javítást :)

2012. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!