Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csináltam 2 partíciót Windows...

Csináltam 2 partíciót Windows 7 telepítésekor, de csak egyet mutat amire az op. Rendszert telepítettem, miért?

Figyelt kérdés

Segítsetek!

Mikor ki kellett választani hogy hova telepítse a Windowst, akkor csináltam 2 partíciót a Rendszer partícióból. Egy 150GB-ost, ami Elsődleges néven volt. Valamint egy másik amin a maradék hely kb. 340GB-os, ez egy sima partíció. És volt egy harmadik ami a rendszernek kell az a 100MB-os partíció amit magának készített. A 150 gigás partícióra akartam telepíteni a windowst, és a 340-esre az adatokat. Mikor feltelepítettem a Windowst látom hogy a 150 gigáson ott van minden (Program Files, Felhasználók, Windows, stb.) de nincsen másik meghajtó!! Hova tűnt a 340 gigás partíció?


Valaki kérem segítsen, előre is köszönöm a válaszokat!



2012. nov. 2. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tűnt el csak nincs formázva és nem látod emiatt a sajátgépben, a lemezkezelőben látni fogod és ott formázhatod is.
2012. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Jobbklikk a Számítógép/Kezelés/Lemezkezelés...Jobbklikk a másik partíción/formázás.
2012. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ccomp válasza:
Start menü-számítógép-jobb klikk-kezelés-lemez kezelő. Ott lesz az, fekete színnel jelölve. Jobb klikk, formáz ás és a probléma megoldva.
2012. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!