Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a configon hogyan menne...

Ezen a configon hogyan menne vajon?

Figyelt kérdés
Proci: Intel Pentium D 930 / ram: ddr2 3GB 667-es / vga: 8800gtx A kérdés h ezen a pc-n a BF3, dirt2, crysis2 milyen felbontáson/beállításokon menne? vagy milyen vga kéne 10-15k ft-ért

2012. nov. 4. 22:55
 1/5 gthomek ***** válasza:

Parancsolj:

[link]

2012. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

8800GTX mellé illene valami normális processzor

ha alaplapod támogatja probálj szerzni Core 2 Duo t minimum

E6xxx vagy E8xxx szériából pl.

de legjobb lenne Quad proci föleg BF3 miatt

Pentium D dual core az nagyon kezdetleges 2 magos nem lesz elég modern játékokhoz

2012. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Irod milyen vga 10-15 ért lent

nem is figyeltem

sokminden kéne a gépbe de 8800gtx a töbi hardverhez képest erömünek számít

vegyél olyan procit amit irtam (ha támogatja alaplapod)

és vegyél ramot hogy 4gb legyen legalább

2012. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jah elfelejtettem mondani h alaplap max csak pentium d-t kezel azért az marad mert nincs keret, 4 gb ramom van csak elirtam.. vga nincs meg csak 8800 ra gondoltam h ehhez a confighoz jó lenne (viszonlag)"normális játékhoz" akkor a vga jó lesz? jah és a kérdés még1x: milyen beállításokon futnaának ezek a geme-k?
2012. nov. 5. 11:51
 5/5 A kérdező kommentje:
nah beszereztem 1 hd 4850-et.. már csak proci kell.. eezel a karival pentium D 940 mien bállításokon futna crysis 2? mondjuk 1280x1024 normal-on menne 1 monitoron?
2012. nov. 9. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!