Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus GeForce 9600GSO MAGIC...

Kisgaraba kérdése:

Asus GeForce 9600GSO MAGIC 512Mb 128 bit, mennyivel gyengébb mint az Asus GeForce 9600 GT 512Mb 256 bit?

Figyelt kérdés
egy egyszerü 350 W tápegység elég lenne hozzá(persze nem egyszerre gondoltam mert csak az eggyiket veszem)?

2012. nov. 5. 03:10
 1/1 Hazardteam ***** válasza:

Inkább a 256bites memória vezérlőset vegyed. Egy autópályához tudnám hasonlítani. Van 4 sávos, meg van 8 sávos, a 8 sávoson több gépjármű tud egyszerre docögni és kevesebbet kell vármi, mert kisebb a torlódás (lehetősége)

A tápodat nem tudom milyen, az nulla információértékkel bír önmagában, hogy 350W-os van ráírva.. Én egy kicsit feljebb tornásznám azt a tápot és persze a minőség sem mindegy. Ez az nV 9600 valami használt cucc, vagy honnan "jön"?

2012. nov. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!