Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most láttam, hogy az AMD...

Most láttam, hogy az AMD befejezte a Radeon HD 3000 és 4000 szériák támogatását, de nekem 4000-es van és még akarom használni. KI mit tud erről?

Figyelt kérdés
Viszont ha nem lesz hozzá új driver akkor lassan lőttek az új játékoknak. Esetleg lesz még hozzá driver vagy jók hozzá az 5000-es széria driverei is? MIt tudtok erről?

2012. nov. 6. 14:25
 1/2 Komplikato ***** válasza:
Ez csak annyit jelent ritkábban lesz hozzá driver. Ha nem lesz több, azt is bejelentik Lásd DirectX9-es kártyáknál. Ha leszedsz frissebb Catalystot és azt teszed rá, akkor nyilván ugyan azokat a régi DLL fájlokat teszi fel hozzá, mint az a bizonyos 12.6 driver.
2012. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na de mi van ha nem lesz újabb a 12.6-nál, mert az 5000-es sorozat már a 12.10-nél tart,
2012. nov. 6. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!