Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs a Chrome böngészőb...

Miért nincs a Chrome böngészőben hang, de bármelyik másik böngészőben meg igen?

Figyelt kérdés

Operáról most tértem át a Chromera, és már arra felfigyeltem, hogy egészen máshogy szól a chromeban megnyitott szám pl Youtuben. Visszhangozva szól, most meg már egyre rosszabb, recseg ropog, és a végén teljesen elmegy a hang, még a hangkártyába kötött kijelzőm se mutat aktivitást, de ha meg pl az operát nyitom meg, rendesen megy a zene, még a media playerben futott számok, játékoknak is van hangja.


Ötletek ? előre is köszönöm a válaszokat !



2012. nov. 6. 17:27
 1/2 A kérdező kommentje:
és egy kis kiegészítés, azt figyeltem meg, ha még épp van hang, de már recseg, és megnyitok még egy új fület, akkor végleg elmegy a hang..
2012. nov. 6. 17:36
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a gondom, de nálam egyáltalán nincs hang, nem tudom mi lehet a gond.
2012. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!