Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nem abban tanácsot...

Tudnátok nem abban tanácsot adni, hogy milyen márkájú monitort érdemes venni, és hogy egy jó monitor teszem fel FullHD kb-mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Konkrétabban:Mennyibe kerül egy jó monitor?,amin élvezhető a játék?

2012. nov. 7. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Játszani egy 21.5"-os monitor a legjobb szvsz, 35 körül vannak, amik jók. Mi a jó? Bármelyikből foghatsz ki gagyit és jót is. Én Samsungot vennék, pénztárcától függően választanék panelt, de játszani a TN+film panel is tökéletes. Az IPS és PVA panelesek drágábbak, de nem megfizethetetlenek és jobb a képminőségük.
2012. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

LG 21,5" IPS224V-PN LED IPS-panel DVI HDMI monitor



talp levehető, dönthető, kétállású F-Engine ár: 41.890,- Ft


Kijelző méret: 21,5" (55cm)

Kijelző típus: LED

Panel típus: IPS

Kijelző felbontás: 1920x1080

Kijelző képarány: 16:9

Kijelző fényerő: 250

Kijelző kontraszt: 5M:1

Kijelző betekintési szög: 178° / 178°

Kijelző válaszidő (GTG): 14 ms

HDMI be: 1

DVI-D be: 1

D-Sub be: 1

Alap szín: Fekete

Fali konzol szabvány: VESA

Készenléti fogyasztás: 0

Termék osztály: Irodai

Csomag tartalma: Tápkábel; D-SUB kábel

Pixelhiba: 72 órás pixelgarancia subpixelekre is

Garancia: 36 hónap

Szerviz: LG márkaszerviz


Web: [link]


Teszt: [link]

[link]

Használati: [link] 9.44 MB (pdf)

2012. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajánlanám még az Asus VS229H. IPS paneles, ugyanolyan mint az LG amit linkeltek, csak a kontraszt 5M helyett 50M.
2012. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Bár a videó picit csalóka (elmosódottabb, mint a valóságban), de kivehetők a gyorsításból fakadó anomáliák, így ez a monitor sem lesz TN-verő, de az 5 ms-os IPS-ek mezőnyből sem lóg ki semerre. Hogy tesztalanyunk ennyire alkalmas játékra, arra nem könnyű egyértelmű választ adni, hiszen ez megint az adott felhasználó tűréshatárától függ, ezért inkább azt mondanánk, hogy az LG IPS224V megüti a kategóriatársak szintjét, így ne ez legyen az elsődleges döntő tényező a vásárlás során."


Én pont ezért nem vettem olcsó IPS-t, mert csíkoz.

2012. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És olcsóbb.
2012. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy jó TN paneles olcsóbb, nem csíkoz, játékban nem veszed észre a különbséget a kép minőségénél.
2012. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy vicces de sajnos nem értek a gépekhez.

Én ezt néztem ki:Ez jó?: [link]

2012. nov. 7. 16:05
 8/9 A kérdező kommentje:
és mi az a panel?
2012. nov. 7. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó. Asus VS229H már írtam. Olcsóbb is és IPS paneles. Az meg, hogy csíkoz a kép videokártya vagy videokártya kábel hiba, nem pedig monitor. Nekem pl. Asus VS229H monitorom van,de hogy csíkozódna még nem láttam. Ha meg van olcsón IPS, akkor ne a sz@rt ajánld már légyszíves. És igenis van különbség.
2012. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!