Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Sapphire-nak az OC jelzéssel...

A Sapphire-nak az OC jelzéssel ellátott kártyáit az AMD OverDrive-val még lehet húzkodni?

Figyelt kérdés
Vagy azok azért OC-k mert annyi a maximum, amit ki lehet hozni belőlük és viszontlátásra :D
2012. nov. 7. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet persze. Sztem felesleges OC-t venni, otthon is meg tudod csinálni normál kártyával.
2012. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

(Olcsó) jóhütésü kártyát vegyél és OC zd öket

legtöbb jó hütésü eleve OC s ha ezt nem is irják nevében ki de ettöl még extrém módon is tuningolhatod (persze ez nem csak a vga tól függ, ház, táp, alaplap stb...)

MSI csinál elég tuning barátokat olcsón na meg Sapphire sem drága még a VaporX sem

netán PowerColor ból is találhatsz egy jófélét

2012. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Asus HD 7770 Direct CU?
2012. nov. 7. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
A direct CU elég jó hűtés de semmiképpen ne OC-t vegyél, arra ot az MSI Afterburner nevű jóbarátunk.
2012. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

DC nem rossz én is különösen preferálom csak sokan azt mondják hogy elvileg jobban melegedös fajta a többi neves márkához képest persze ez is pontos tipustól is függhet meg persze kitudja milyen gépházban használták stb...


de pl. egy V2 t én beajánlanák:) (Asus DCII V2)

2012. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
2012. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Direct CU hűtés tényleg jó. AMD OverDrive vagy a fent említett MSI Afterburner-rel szépen lehet tuningolni a VGA-t.
2012. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
nem dc2 csak "nagykártyákra" gondoltam:P
2012. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!