Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom meg, hogy milyen...

Hogy tudom meg, hogy milyen videokártyám van, és hogy tudom rátenni az illesztőprogramot?

Figyelt kérdés
A kérdés azért komplikáltabb ennél, ennyire nem vagyok láma. Szóval kifejtve: újratelepítettem az operációs rendszeremet, de a videokártyámat egyszerűen nem ismeri fel a gép, sem semmiféle illesztőprogram, én pedig pontosan nem tudom, milyen, Nvidiás, G-Force akárhány az illesztőprogram nincs meg. De hiába is szedek le Nvidiás programot, ami átnézi a gépem, nem ismeri fel, nem találja meg, az Everest nevű program sem ismeri fel, semmi. Mit lehet ilyenkor tenni?

2012. nov. 7. 20:13
 1/2 JuhászDork ***** válasza:

Próbáld a leg újabb aida64-el. lehet elavult az everest.

a az sem jó kiveszed a videokarit és megnézed mi van ráírva.

2012. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy, egyszerűen sajátgép(win7en számítógép) jobb klikk tulajdonságok, eszközkezelő, legalsó, videókártyák és ott írja
2012. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!