Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitöl van az hogy ha berakok...

Mitöl van az hogy ha berakok egy dvd lemezt a satás meghjtóba akkor ujra indúl a gép?

Figyelt kérdés
ma vettem a gépet sata2 csatoló felűletű. IDE csati nincs az alaplapon.Olyan hibákat irt mikor ujra indúlt a gép, hogy vagy a meghajtó probléma vagy hardver probléma miatt súlyos hiba. igaz az egyik drivert az NVIDIA nforce networking controllert nem sikerül telepíteni. mert hiányzik neki egy fálj (nvefdxp.sys fálj)kell neki. az létezik hogy emiatt indul ujra a gép ? bár akkor csinálja ezt mikor berakok egy dvd lemezt a meghajtóba, megnyitom a drivereket amiket kimentettem és rögtön ujraindúl a gép. kicsit berezeg az egész gép mikor felpörög a dvd meghajtó
2012. nov. 7. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez mit jelent: "ma vettem a gépet sata2 csatoló felűletű. IDE csati nincs az alaplapon." ?


'Számítőgép'-et amibe átraktad a DVD meghajtót és a merevlemezt, amire a régi számitógépben lett telepítve a m$windows


VAGY


'DVD meghajtó'-t ami a régi jól működő gépben furcsaságokat idéz elő

2012. nov. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már lényegtelen kicsit kuszán irtam.:D túl cifráztam.

Már úgy néz ki megjavúlt. felejtsük el az IDE csatlakozás dumát.Egy komlet gépet vettem használt Fujitsu siemens alaplap sata2 csatlakozásu minden benne vinyo , meghajtó.Beraktam egy dvd lemezt a meghajtóba, progikat akartam feltelepiteni,és mikor megnyitottam azt a mappát ahol a progik vannak, valamelyik progira katt és ujraindúlt a gép csak úgy hirtelen. mondjuk nem a legjobb a dvd meghajtó már úgy látom. némelyik lemezt nehézkesen olvassa de amugy okés most nem fagy le. ujra raktam a windowst és most műkszik azt annyi :):) valószinű egy dvd meghajtó csere ráférne.

2012. nov. 9. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!