Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék vásárolni...

Laptopot szeretnék vásárolni 130-140 ezerért. Melyik a legjobb ebben az ár kategóriában?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A tapasztalataimat tudom leírni, én is ilyen áron vettem egy kis sima Fujitu Siemens Amilo-t, megvagyok vele elégedve, szinte mindent tud amit kell, kis kompakt sima laptop. :)
2009. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

MSI VR630X-221

ezt tudom ajánlani.

16"-os kijelző,

2 magos AMD proci

és másban se gyenge.

Barátnőmnek vettünk ilyet, és még mindig csak ajánlani tudom :)

2009. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

én annak idején itt vettem: [link]

sztem érdemes körülnézni itt

(ha nem zavar h nem teljesen új akkor megnézheted a HP-kból a renew-osakat mert azok mindenféle megmaradt vagy kiállitási darabok és ezért olcsóbbak nekem is ilyen van és semmi gond nem volt vele pedig megvan már 1,5 éve)

én ebben a kategóriában talán most ezt venném (bár kicsit több mint 140, és nem egy szépség de a belseje az árához képest teccetős:P): [link] termekek/reszletek/1167_hp-compaq_6910p_notebook_renew

2009. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én az MSI-kről nem hallottam túl sok jót:S... (bár sosem volt olyanom) én személy szerint az asust a hp-t meg a Toshibát ajánlanám...
2009. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én meg ASUS-ról hallottam sok rosszat - nem csak, hogy sz@r volt, hanem a szervíz nem foglalkozott a géppel. Fogyasztóvédelmisek kb 2 hónap alatt szerezték vissza a gépet...

Attó függetlenül tudok olyan ASUS-ról, ami 2 éves, és semmi baja, én jánlottam megvételre, és jól járt a vevő.

Acert egyet láttam, azon 1 hónap után már jött elő mindenféle probléma.

De mindegy, milyen márkát veszel, mindegyikről hallani rosszat... De szerencsére nem túl gyakoriak a hibás gépek.

2009. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a papné.. :)

Hogy melyik a legmegfelőbb számodra, sokban függ attól mire veszed.. ha csak szövegszerkesztés, zene, film, és sokat szeretnéd cipelni, akkor ajánlom a netbookokat (MSI Wind, Acer Aspire One és társai) ezek nagyjából 90 - 100.000 Ft-os árban mozognak.

Ha asztali helyett szeretnél,akkor egy 15,4- es kijelzős az ajánlásom.

2009. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2009. aug. 13. 19:25
 8/10 anonim válasza:

Utolsó hozzászólónak:

Mi köze a játékhoz a 15,4 colos képnek???

Semmi..

Ha film,word,stbstb-re kell,akkor 1Magos 2Ghz 1,5GB-RAM os legyen a minimum.

Ha játék: Core2Duo 1,5Ghz, 2GBRam, és kb 100GB os winyó.

A videókártyára itt érdemes figyelni: csak GeFeroce vagy ATI vidkártyást a többi játékhoz semmit sem ér!!

2009. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elöttem szólónak, aki kérdőjelezi a 15,4 -es képátlót..

Ha elolvastad volna az egész hozzászólásomat,akkor rájöhetnél, hogy az asztali gép helyett/kiváltására szerinem és szakértők szerint is ajánlatos a 15,4-es képátló, vagy felette. :)

Na,de inkább segítsünk a kérdező embernek..

2009. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én a céges IT-től kértem segítséget laptop ügyben tavaly karácsonykor. Acer Aspire 5735Z lett belőle. Ajánlotta még az Asust és HP-t. Fujitsut azt mondta felejtsem el.

Dell is nagyon teccik nekem.

Igazából az a legelső amit tisztázni kell, hogy mire szeretnéd használni?? Ha vinnéd sokat akkor valami 9 v 10 (nem is tudom pontosan) colos lapit vegyél.

Az enyém jó nagy, sajni többet cipelem mint gondoltam és elég nehéz vinni pedig csak 3 kilós.

Amit még kaptam infot, hogyha lehet akkor a proci 2 magos legyen.

2009. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!