Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit ér a P4-es gépem?...

Mennyit ér a P4-es gépem? Elszeretném adni helyhiány miatt, és nem tudom mennyit kérjek érte hogy reális legyen.

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá, de kimásoltam pár dolgot amit megtaláltam. Intel celeron cpu 2. 00 GHz 2, 01 GHz,512 MB ram ACPI egyprocesszoros PC Videokártya: Nvidia GeForce FX 5200 DVD meghajtók: PioneerDVD-RW DVR-109 Generic DVD-Rom Hangkártya: Realtek AC’97 Audio Lemezmeghajtó: Samsung SP0812N 3,5 hüvelyes hajlékonylemez meghajtó 70,5 GB lemezterület Teljesen jól megy 17\'es Samsung monitorral, egérrel, billentyűzettel gondoltam 40 ezret megér. De mint írtam nem értek hozzá. Szerintetek mennyit kérhetek?
2009. aug. 13. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
NEm 40et nem er meg. Max 30 ezerert tudod eladni ezt a gepet!!!
2009. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Operációs rendszer nélkül Intel alaplappal, kétmagvú procival új gépet adnak 60 ezerért. Ez így szerintem 30 ezer körül adható el.
2009. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!