Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkre fog menni a winchester-...

Tönkre fog menni a winchester-em? Részletek lenn

Figyelt kérdés
Egy SEAGATE 500GB 7200rpm 16MB SATA2 ST3500410SV típusú winyóról van szó, időközönként (15-20-25 percenként) azt csinálja, hogy megáll a kép kb 3 másodpercre, akkor hallom, hogy felpörög a vinyó és egy kicsit mintha kattanna is. Ez annak az előjele hogy fel fogja adni? Hard Disk Sentinel nem ír problémát nála.

2012. nov. 11. 20:32
 1/4 lopokus ***** válasza:
nálam is volt iylen régebben, és utánna meg is halt:/ De remélem nálad nem ez lesz.
2012. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a gépet, majd a SATA kábelt húzd le a vinyóról is meg az alaplapról is, majd ismét csatlakoztasd. Kapcsold be a gépet. Ha továbbra is fennáll a probléma, akkor kezdhetsz aggódni.
2012. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pontosan ugyan ezt csinálta az én wincheszterem is.! lefagyott a gép 5mp -re kattant eggyet. és ment tovább.nekem 1-2 hét mulva elrontodott!:S remélem a tiéddel nem lesz ez.!
2012. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy látom, eddig nem túl jók az esélyeim :) Második válaszoló, kipróbáltam a csatlakozók újracsatlakoztatását, most várom a vinyó reakcióját.
2012. nov. 11. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!