Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Sapphire HD6870-et Összele...

Lopokus kérdése:

Egy Sapphire HD6870-et Összelehet CF-ben kötni egy Gigabyte HD6870-el?

Figyelt kérdés
És elég hozzá egy Chieftec CTG 500-as? FX6100-as procival

2012. nov. 11. 20:39
 1/3 JuhászDork ***** válasza:

igen, össze lehet kötni és a táp is elég lesz, ha csak nincs 20Db hdd-d és 30db ssd-d.

(de nem ajánlom a cf-et, inkább add el azt ami most van és vegyél egy erősebb vga-t.)

2012. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom tudom, csak érdekelt, hogy bírná-e:D
2012. nov. 11. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:

A gigabytenak kell 2db 6pines és a sapphirenak is kell annyi.

1db hd 6870-nek 151 w a fogyasztása a gigának talán kicsivel több 160w.Sapphirnek is lehet ennyi.Azaz a maximum fogyasztása a két karinak olyan 320 w körül van,ehez jön a 95w procinak+alaplapnak+hdd+dvd iró/olvasó+ház ventik stb..Már-már 400w fölött vagyunk de ezek nagyon durva eredmények.+Kábelből sincs annyi van 2db 6pines és egy 6+2-es.Lehet átalakítóval,de én azért tennék az egész géphez egy nagyobb tápot elég lenne neki nem azt írom..csak na mégis :)

Én egy ilyenbe gondolkodnék a helyedbe,moduláris,harisnyázott kábelek,elegendő a kábelek hossza.Jó ár stb..

[link]

2012. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!