Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ez a gép ennyiért? Mit...

Megéri ez a gép ennyiért? Mit gondoltok erről a videókariról?

Figyelt kérdés

Alaplap:Gigabyte EP45-UD3LR, Socket 775)( [link]

Processzor: Intel Core2 Duo 3.00 GHz (E8400, 6M Cache, 1333 MHz FSB)( [link]

Ram: 4GB Ram DDR2 (2x2GB Kingston) (+ hozzáadnék 2gb itthoni ramot)

Hard-disk:1x80GB Western Digital

1x250GB Seagate

1x500GB Samsung

Videókártya: : nVidia GeForce 9600GT 1GB ( [link]

Háza (vagymi) T-Systems Midltower 40, forrás(..google fordító)500W


Ez lenne egy olyan 43k (700 lei), a kérdés hogy megéri-e ?

És a másik, olvastam, hogy mintha ez a videókari régebbi lenne, pedig directx 10.0, shader model 4.0, opengl 2.1 meg ilyenek vannak benne azért annyira nem lehet gagyi.

Láttam, hogy például youtuben valaki gta4et 1600as felbontásba majdnem maxon tolta ezzel a videókarival..

A gépet szerintem főként gamelésre használnám, mit szóltok ?

Ja és a procihoz mit szóltok ?


2012. nov. 11. 23:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és használt, egy eléggé népszerű román oldalon van fent, az eladó akivel már beszéltem yahoon aztmondja, új laptop kéne neki, amúgy az ő profilja mellett ez áll: 100% calificative pozitive (din 28 )

Ez kb azt jelenti, hogy 100 százalékos értékelést kapott 28 akcióból, szóval szerintem megbízható.

2012. nov. 11. 23:25
 2/5 anonim ***** válasza:
nem egy mai erőgép de fogjuk rá 43 ezret megér új játékokat zárd ki mert már a poci és vga is kevés szval régebbi játékokhoz elég..amúgy alap felhasználásra tőkéletes filmnézés netezés stb..
2012. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nemtom... 2magos 3ghzes proci ilyen gagyi lenne ? ráadásul 6 mb cache megtököm tudja mik..

a vga se utolsó sztem 4.0 shaderrel, directx 10-zel...

2012. nov. 12. 00:22
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Proci az jó megálja a helyét ot ahova 2 mag kel csak

viszont vga bár nem gyenge teljesen de azért inkább nevezhetö irodai/filemzösnek mint játékosnak

de legalább nem lesz proci limited:P (legfeljebb ahol 2 nél töb magot igénylö játékal játszol)

2012. nov. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Youtube videora meg ne adj

majdt te gyakorlatban meglátod mire képest

pontosan ez a gép

mert videokártya magában még nem számít

meg mint irtam ki tudja mekora a valóság alapja eds hogy neked menyire jól fog meni és menyi fps el (élvezhetö e)

de hát azért gta 4 nem mai káték ha géppigényes is mivel roszul optimalizált

.

árát megéri szóval majd élöben meglátod mit tud:P ha csak nem találsz jobat netán

2012. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!